cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Działki budowlane Górki - Ogłoszenia sprzedaży działek
23 ogłoszenia
Od najnowszych
23 ogłoszenia
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
264 000 zł10 814 m² 24,41 zł/m²
260 000 zł840 m² 309,52 zł/m²
55 000 zł2 800 m² 19,64 zł/m²
2 031 360 zł8 832 m² 230 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
191 250 zł1 125 m² 170 zł/m²
210 000 zł840 m² 250 zł/m²
259 000 zł2 445 m² 105,93 zł/m²
260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²
243 600 zł840 m² 290 zł/m²
259 000 zł2 445 m² 105,93 zł/m²
Działka budowlana
Górki,opolskie
237 250 zł949 m² 250 zł/m²
66 000 zł1 010 m² 65,35 zł/m²
169 000 zł1 150 m² 146,96 zł/m²
388 000 zł11 100 m² 35 zł/m²
1 029 800 zł5 149 m² 200 zł/m²
1 814 000 zł9 070 m² 200 zł/m²
130 000 zł11 040 m² 11,78 zł/m²
65 000 zł1 192 m² 54,53 zł/m²
260 400 zł840 m² 310 zł/m²
220 780 zł665 m² 332 zł/m²
180 000 zł1 012 m² 180 zł/m²
235 000 zł840 m² 279,76 zł/m²
266 910 zł861 m² 310 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Działki Górki
Włącz powiadomienia
- ...
- 1
- 2