Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy Górki – Oferty sprzedaży i najmu domów

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

939 000 zł123 m² 7 634,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oraz 2% podatku pcc! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Górki k/opola. To idealna propozycja dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł213,70 m² 4 445,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Rozważasz zakup przestronnego domu, budowanego z wysokiej jakości materiałów w oryginalnym niepowtarzalnym stylu? Szukasz luksusu, komfortu i przestrzeni? Marzysz o domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

894 000 zł123,80 m² 7 221,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Indywidualny budynek w zabudowie bliźniaczej, z własną - geodezyjnie wydzieloną - ogrodzoną działką i garażem. Miejsce w którym komfort spotyka się z oszczędnością,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł136,50 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 604 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości gruntowej zabudowanej domem jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym, położonej w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

539 308 zł57,68 m² 9 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 m²

Prezentujemy dom w Górkach pod Opolem to propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej przestrzeni do życia. Kameralna zabudowa bliźniacza, funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł213,70 m² 4 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego, wybudowanego i wykończonego w 2006 r. Nieruchomość znajduje się w Górkach, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł101,63 m² 6 494,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż Nowy Dom wolnostojący pow.mieszkalna 101,63 m2. stan developerski, piękne położenie, górki - gmina Prószków, 3 km. od Opola i podatku pcc! Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

230 000 zł110 m² 2 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 188 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Górkach (gmina Przystajń) nr działek 116/1, 116/2 obręb Górki. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł105,53 m² 7 950,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu, w zabudowie bliźniaczej. Układ pomieszczeń: parter na którym przewidziano przestronny salon z aneksem kuchennym z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł93,30 m² 6 720,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedaż Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej, pow.mieszkalna 93,30 m2. stan developerski, działka 450 m2. pięknie położona, górki - gmina Prószków, 3 km. od Opola i podatku pcc! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł105,53 m² 7 950,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Górki k. Opola Oferujemy nowoczesny dom o powierzchni 105,53 m w stanie deweloperskim, usytuowany na działce o powierzchni 420 m .

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Oferuję na sprzedaż lokal wolnostojący obecnie sklep spożywczy z możliwością przerobienia na dom - mieszkania. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Górki gmina Kamień Pomorski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł75,66 m² 7 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Najnowsza inwestycja górki! kupujący nie zapłaci podatku pcc! Możesz zamieszkać już w 2025 roku! Apartamenty w zabudowie bliźniaczej w najbardziej pożądanej lokalizacji górki pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł93,30 m² 6 420,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli szukasz domu z ogrodem blisko Opola, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. *** Kupujący nie płaci podatku pcc *** Rozpoczęcie budowy 4kw 2022. Stan surowy zamknięty 2kw 2023. Deweloperski 3kw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł105,50 m² 7 952,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Klient Kupujący nie płaci podatku pcc, oraz prowizji! W swojej ofercie mamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, który zlokalizowany jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł138,94 m² 4 958,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu Pełna Własność Przedstawiamy nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny o pow. całkowitej ok. 138,87 m2 na działce 1000 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł400 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 300 m²

Zapraszamy do unikatowej posiadłości z przepięknie urządzonym i zagospodarowanym majestatycznym ogrodem o powierzchni 1.23 ha, w której możemy znaleźć przestronny dom wtopiony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł93,30 m² 8 027,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Górki - idealne połączenie spokoju wiejskiego i miejskich udogodnień. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł93,30 m² 8 027,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł93,30 m² 8 027,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Kupujący jest zwolniony z opłaty podatku pcc 2% a także nie płaci prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł76 m² 7 881,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Przytulny I funkcjonalny dom W zabudowie bliźniaczej, stan deweloperski, niedaleko opola! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ciekawy, ustawny i przytulny dom, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

794 812 zł92,42 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:126 m²

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł100 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż: dom o powierzchni ok. 100 m, z ogromnym potencjałem położony w Górkach, na Podkarpaciu. Siedlisko, na które składa się parterowy drewniany budynek mieszkalny oraz 2 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł380 m² 4 210,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Atuty nieruchomości: - tylko 15 minut od Kościerzyny, a 60 minut do Gdańska, - duży taras, wraz z wyjściem na piękny ogród, - w cenie nieruchomości stała zabudowa wraz ze sprzętem, -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 256 m²

| rezerwacja Na sprzedaż gospodarstwo / siedlisko składające się działki o pow. 11 256 m2 zabudowanej dwoma domami, zlokalizowane w miejscowości Górki, gm. Bliżyn. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom modułowy micco z 2022 roku, położony w miejscowości Górki, gmina Brzozów, woj. podkarpackie. To parterowy, wygodny budynek o powierzchni 63 m , który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

953 999 zł123 m² 7 756,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:816 m²

Zawsze pytaj pośrednika o wartość prowizji! Nowoczesny segment bliźniaka o powierzchni 122 m w Górkach pod Opolem. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum (ok. 6 km), jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

749 000 zł104,85 m² 7 143,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom W spokojnej okolicy W zabudowie bliźniaczej (domecko) szanowny kliencie Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim usytuowany w Domecku 9 km od Opola. Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Górki +4 km

749 000 zł105,70 m² 7 086,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jeśli szukasz domu w spokojnym miejscu, a jednocześnie szybkim i łatwym dojazdem do Opola, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: dom w zabudowie bliźniaczej, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Górki +4 km

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Domecko

749 000 zł104,75 m² 7 150,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Twój Przyszły Dom Czeka Przestronny Bliźniak z Potencjałem! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, który oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Górki +4 km

1 490 000 zł189 m² 7 883,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 469 m²

Nowoczesny dom z garażem, 189 m z dużym tarasem i przestronną działką - idealny dla rodziny. Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom z dwustanowiskowym garażem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Górki +4 km

Rynek pierwotny

449 000 zł154 m² 2 915,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Proponujemy sprzedaż nowo budowanego domu w stanie surowym zamkniętym za cenę 449000 zł. Dalsza część budowy przechodzi na stronę klienta kupującego, który od tego momentu w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Górki +4 km

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu nieruchomość zabudowaną m.in. dwoma wolnostojącymi budynkami - przestronnym mieszkalnym oraz wolnostojącym warsztatowowo-biurowo-gospodarczym. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Górki +4 km

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Prószków

849 000 zł144 m² 5 895,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Nowoczesny dom bliźniak w Prószkowie komfort i wygoda blisko Opola! Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 144 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Górki +7 km

590 000 zł715 m² 825,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 999 m²

Wyłączność! Do sprzedaży budynek mieszkalny z częścią produkcyjno-magazynową położony na prawie 20 arowej działce w Prószkowie k/opola, ok 5km od zjazdu na autostradę A4. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Górki +7 km

880 000 zł180 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Klimatyczny dom rodzinny z potencjałem Opole- czarnowąsy Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 180m2, położony w znakomitej lokalizacji ul. Stepowa.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Górki +5 km

1 399 000 zł170 m² 8 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Tylko W naszym biurze. Nowa cena - 50 000zł Na sprzedaż komfortowy, bardzo zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 170 m, położony na ogrodzonej działce 438 m w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Górki +5 km

1 780 000 zł270 m² 6 593 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

270 m nowoczesności i spokoju dom z osobnym apartamentem, gotowy do wprowadzenia Wyobraź sobie przestrzeń, w której każdy detal został już dopracowany, a Ty wnosisz tylko swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Górki +5 km

Rynek pierwotny

483 187 zł84 m² 5 752,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* kupujący nie płaci podatku pcc (sprzedający wystawia fakturę vat). Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Górki +5 km

1 480 000 zł185 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Urokliwy dom z małym stawem, strefą spa Opole/ Czarnowąsy Komfortowy dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni mieszkalnej 165m2, dodatkowo garaż. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Górki +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stawowa

Górki,opolskie

670 000 zł99 m² 6 767,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż Nowy Dom wolnostojący pow.mieszkalna 99 m2. stan developerski, piękne położenie, górki - gmina Prószków, 3 km. od Opola i podatku pcc! Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij